Malý futbal mladších žiakov ZŠ
10.05.2017

Dňa 11.4.2017 sa konalo na pôde ZŠ v Hranovnici obvodové kolo ml. žiakov vo futbale. Vo vzájomných zápasoch si zmerali sily žiaci z Vikartoviec, Spišského Bystrého a Hranovnice. Po odohratí všetkých zápasov sa z postupu do okresného kola sa tešili naši žiaci z Hranovnice.

Okresné finále sa konalo 9.5.2017 na ZŠ v Poprade - Veľkej. Vo finále medzi sebou bojovali žiaci  základných  škôl: ZŠ Poprad - Veľká, ZŠ Dostojevského, Poprad, ZŠ Jarná, Poprad, ZŠ Spišská Sobota, ZŠ Komenského, Svit, ZŠ Hranovnica, ZŠ Sp. Teplica, ZŠ Ždiar.

Hralo sa v dvoch skupinách po štyri družstvá. V našej skupine sme si postupne merali sily s rovesníkmi zo Ždiaru, ktorých sme zdolali 6:3, v druhom dueli sme nestačili na žiakov zo ZŠ Dostojevského, Poprad a prehrali sme 4:1, v poslednom zápase v skupine sme zdolali ZŠ Jarnú, Poprad 4:0 a umiestnili sme sa na 2. mieste v skupine, čo znamenalo celkovo boj o tretie miesto.  V zápase o tretie miesto sme narazili na súperov zo ZŠ Komenského, Svit. Po vyrovnanom prvom polčase sme si ušetrili viac síl aj do toho druhého a zdolali sme žiakov zo Svitu 6:2.

V okresnom kole sme sa tak umiestnili na peknom 3. mieste.

Za vzornú reprezentáciu žiakom srdečne blahoželáme.