27.11.2017

Dňa 27.11.2017 sa žiaci ZŠ Hranovnica zúčastnili obvodového kola vo futsale, ktoré sa konalo v Aréne Poprad. Žiaci si merali sily s rovesníkmi zo ZŠ Dostojevského a ZŠ Jarná Poprad. Vylosovanie nasvedčovalo, že to budú veľmi kvalitné súboje, čo sa aj potvrdilo. V prvom zápase sme zvíťazili nad žiakmi zo ZŠ Dostojevského 4:2 a pripísali sme si prvé body v skupine. V druhom zápase sme remizovali so žiakmi zo ZŠ Jarná 3:3, kde nám to v konečnom sumáre stačilo na postup.

Okresné finále sa bude konať 6.12.2017, kde sa stretnú školy s najlepšími výsledkami vo futsale z okresu Poprad. Som veľmi hrdý na našich žiakov, ktorí nebudú chýbať medzi najlepšími štyrmi školami v okrese. Za reprezentáciu školy žiakom blahoželáme.

Fotografie si môžete pozrieť na tomto odkaze.