Dôvera školský pohár
21.04.2016

Dňa 21.4.2016 organizovala naša ZŠ (Hranovnica) turnaj mladších žiakov vo futbale - Dôvera školský pohár. Turnaja sa zúčastnili ZŠ s MŠ Sp. Bystré, ZŠ s MŠ Vikartovce a domáca ZŠ Hranovnica.

V prvom zápase na seba narazili chlapci z Hranovnice proti žiakom zo Sp. Bystrého, zápas sa skončil nerozhodne 0:0 a body sa delili. V druhom dueli sa popasovali Vikartovce so ZŠ Sp. Bystré  a podľahli im 1:6. V poslednom zápase si domáci Hranovničania hladko poradili s chlapcami z Vikartoviec a zdolali ich vysoko 10:1. Týmto výsledkom sa o skóre dostali na prvé miesto v tabuľke. Ako druhí skončili žiaci zo ZŠ s MŠ Sp. Bystré a na treťom mieste sa umiestnila ZŠ s MŠ Vikartovce.

Chlapcom blahoželáme k postupu do okresného kola, ktoré sa bude konať 3.5.2016 na ZŠ v Poprade- Veľkej.