06.12.2017

Dňa 6.12.2017 sa konalo v Aréne Poprad okresné finále vo futsale. Medzi najlepšie školy v okrese sa prebojovali ZŠ F. Kráľa Poprad Veľká, ZŠ Hranovnica, ZŠ Spišské Bystré a ZŠ Spišský Štiavnik. V otváracom zápase sme nastúpili proti žiakom zo ZŠ Poprad-Veľká. Od úvodu sme im boli viac ako vyrovnaným súperom, čo sa prejavilo aj vo výsledku, kde sme vyhrávali 1:0. Len pár minút pred koncom stretnutia súper vyrovnal a body sme si museli podeliť. V druhom dueli sme narazili na minuloročných víťazov zo Sp. Štiavnika, ktorých sme zdolali hladko 3:0.  V poslednom stretnutí sme narazili na našich odvekých rivalov zo Sp. Bystrého, ktorých sme tiež zdolali v pomere 2:0.  Keďže sme v úvodnom zápase remizovali, obsadili sme o skóre druhé miesto v okresnom finále. Žiakom za ich výkon a vzornú reprezentáciu blahoželáme.

Fotografie si môžete pozrieť na tomto odkaze.