19.11.2018

Dňa 19.11.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili na obvodovom kole vo futsale. V „C“ skupine boli nominované ZŠ Matejovce, ZŠ Švábovce, ZŠ Komenského Svit a ZŠ Hranovnica. V prvom zápase sme narazili na súperov zo Šváboviec a vyhrali sme rozdielom triedy 4:0. V druhom dueli sme si merali sily so žiakmi zo Svitu, kde do polovice zápasu bola hra veľmi vyrovnaná. V druhej polovici sme ukázali viac trpezlivosti, strelili sme prvý gól, čo sa odzrkadlilo aj na psychike žiakov a zvíťazili 9:3. V poslednom zápase sme nastúpili proti žiakom z Matejoviec, ktorých sme po dvoch víťazných zápasov trocha podcenili, ale nakoniec sme ich zdolali pomerom 2:1 a postúpili sme opäť medzi štyri najlepšie školy v okrese Poprad. Finále okresného kola sa bude konať 10.12.2018. Žiakom za vzornú reprezentáciu a skvelé výsledky ďakujeme.

Vypracoval: Mgr. Ján Knižka