Štolcova Hranovnica
25.10.2017

Tento školský rok sa nám opäť podarilo zorganizovať recitačnú súťaž Štolcova Hranovnica. Na tomto, v poradí už 9. ročníku, sa zúčastnilo viacero škôl hornádskej kotliny. Súťaž sa konala 25. 10. 2017 v priestoroch Obecného úradu v Hranovnici. Organizátorom i hosťom sa podarilo vytvoriť príjemnú atmosféru. Súťažiaci sa poctivo pripravili a ukázali nám svoje majstrovstvo v umeleckom prednese, pod ktorý sa podpísala chuť detí venovať sa tomuto druhu umenia. Výhercovia si odniesli okrem pekných diplomov a zaujímavých kníh i pocit z dobre vykonanej práce a množstvo nových a užitočných skúseností. Veríme, že s priebehom súťaže boli spokojní všetci zúčastnení a na budúci rok prídu opäť predviesť svoje umenie.

Zároveň sa chceme poďakovať Obecnému úradu za sprostredkovanie priestorov a poskytnutie vecných darov a pánovi Benkovi za štedrý finančný dar a občerstvenie.

Fotografie si môžete pozrieť na tomto odkaze.